Actualitat
Portada > Serveis Municipals > Esports > Actualitat > CAMPIONAT D'ESPANYA SALVAMENT I SOCORRISME ABSOLUT, JÚNIOR I JUVENIL
CAMPIONAT D'ESPANYA SALVAMENT I SOCORRISME ABSOLUT, JÚNIOR I JUVENIL
24/02/2019
CAMPIONAT D'ESPANYA SALVAMENT I SOCORRISME ABSOLUT, JÚNIOR I JUVENIL
RESUM RESULTATS CAMPIONAT D'ESPANYA SALVAMENT I SOCORRISME ABSOLUT, JÚNIOR I JUVENIL Torrevieja 23-25 febrer
FB_IMG_1551824595474

Classificació general masculina absolut                      Campions d'Espanya

Classificació general absoluta                                    Tercers d'Espanya

Classificació general júnior                                         Tercers d'Espanya

Classificació general juvenil                                       Tercers d'Espanya

8 CAMPIONATS D'ESPANYA:

● Ivan Amillo                                  Campió d'Espanya 200 obstacles

● Albert Mateu                                 Campió d'Espanya 200 supersocorrista

● Fco Javier Catalá                          Campió d'Espanya 100 socorrista

 

● Relleu d’arrastrament sense aletes absolut masculí            Campió d'Espanya

● Relleu combinada juvenil femení                                       Campió d'Espanya

● Relleu d’arrastrament sense aletes júnior masculí               Campió d'Espanya

● Relleu combinada júnior masculí                                        Campió d'Espanya

● Relleu corda juvenil masculí                                              Campió d'Espanya

9 SUBCAMPIONATS D'ESPANYA:                                         

● Fco Javier Catalá                          Subcampió 100 arrossegament amb aletes

● Esther Garcia                                Subcampiona 200 obstacles

● Sheila Barreña                              Subcampiona 100 socorrista

● Borja Riera                                   Subcampió 100 socorrista

● Borja Riera                                   Subcampió 100 arrossegament amb aletes

● Mario Castejón                             Subcampió 200 obstacles

 

● Relleu obstacles absolut masculí                                         Subcampions d'Espanya

● Relleu corda júnior femení                                                 Subcampiones d'Espanya

● Relleu corda júnior masculí                                                Subcampions d'Espanya

6 TERCERS LLOCS:

● Raul Marek Szpunar                  Tercer d'Espanya 100 combinada

● Albert Mateu                             Tercer d'Espanya 200 obstacles

● Sergio Ramos                           Tercer d'Espanya 100 arrossegament amb aletes

 

● Relleu combinada absolut masculí                                          Tercers d'Espanya

● Relleu d’arrastrament sense aletes absolut femení                   Terceres d'Espanya

● Relleu d’arrastrament sense aletes juvenil masculí                   Tercers d'Espanya

Ministerio de Industria, Energía y Turismo Plan Avanza 2 Cofinanciado por el Ministerio de Industria, Energía y Turismo.
Referencia : TSI-050100-2009-0167